Miért nem fogysz, pedig mindent jól csinálsz?

Miért nem fogysz, pedig mindent jól csinálsz?

Sokan keresnek meg ezzel a kérdéssel:„Anett, figyelek az étkezésre, edzek is… mégsem változik semmi.” És ilyenkor általában nem az a probléma, hogy nem teszel bele eleget.Hanem pont az ellenkezője. Túl sokat akarsz egyszerre. Kevesebbet eszel, mint kellene.Többet...